Červenec 2018

Co na mě ti chlapi vidí?

18. července 2018 v 13:16 | Libuška

Jak se znemožnit

13. července 2018 v 14:49 | Libuška
Přemýšlela jsem skoro tři týdny zda toto napsat, ale ta zkušenost musí být napsána. Byla jsem s rodinkou na jednom rockovém festivalu, to co se stalo za to si můžu sama. Šla jsem s manželkou a dětmi(dospělími), šla jsem za "chlapa" .Oblečená na rockový fesťák, kalhoty, bunda, bez líčení a bižu, vlasy v gumičce, prostě jsem si myslela že to je v pohodě. Byla bohužel zima, jediný den z veder kdy byla zima jako prase. Tři piva, a dilema kam na WC, takto vymóděná si říkám , tak na pánský. To jsem neměla dělat!!!
Vycházím, a od shluku kluků kteří se na mě dívají přišla věta " taková hezká holka a on je to chlap, to má ale smůlu". Poslalo mě to do kolen, slzy se mi ženou do očí, musím se opláchnout. Byla to taková rána, že jsem si musela dát panáka .Nakonec sedím u toho našeho stolu sama, ponořená sama v sobě a cucám pivo .Najednou mě vytáhne oslovení "Ty jsi tu sama? Můžeme si přisednout? Tři kluci, Venca ten byl nejmilejší a střízlivej, jeho dva kamarádi už ne, Milan byl K.O. Chvíli jsme si povídali, ale když chtěli Milana hodit k plotu ať se vyspí, tak jsem jim řekla že nejdříve dopraví Milana domů k mamině a pak si můžeme povídat, poslechli sice se slovy "vy ženský držíte spolu, jste všechny stejné".To mě potěšilo a zvedlo náladu. Bohužel nebyl konec mého utrpení, poslední kapela Arakain, byla jsem v předu a užívala si muziku, pak to přišlo, naše přiopilá dcerka nás s manželkou začala seznamovat se svými kamarády ,její slova," tohle je náš nový tatínek", vyvolal poprask "ty jsi chlap, to není možný", koktám, já jen ho hraju, je mi strašně trapně. Tak teďka je jasné, již se nebudu přetvařovat a někomu něco hrát, podceňovala jsem se ve vzhledu, asi ti kluci mě již vnímají jinak, jen to mé sebevědomí stále pokulhává.
I když sama sebe vidím jinak, okolí mě již asi bere taky jinak. Podceňuji se, asi zbytečně.
Napsala jsem to proto abychom se nepodceňovali, aby tato zkušenost někomu pomohla, aťjsme sami sebou. Takto to dopadlo že jsem se já blbá vydávala za chlapa, ač jsem to udělala jakýchkoliv pohnutek, otočilo se proti mě. Nikdy to již neudělám, jsem holka.