Duben 2018

Včera, dnes a zítra

26. dubna 2018 v 12:34 | Libuška
Dlouho jsem nic nenapsala, stále žiji, pro některé, své cesty jsem se nevzdala.Je trošku delší než jsem očekávala, ale spousta věcí se vyřešila, konečně je kde bydlet, mít teplo.Takovéto věci pochopí jen ti kteří začínají znovu od nuly.
Po všech peripetiích, a 3 měsíčním čekání na MuDr.Procházku jsem odstartovala tu oficiální cestu.Musím přiznat že pro spoustu lidí kteří tomu nevěřili to byl šok.Stále ještě někdo nepochopil že Libuška "nekecá".
S odstupem času, ty comingouty před více jak rokem zřejmě dost lidí nepobralo, to je jejich problém, vědí o mě že mám specifický humor, ale nikdy o vážných věcech nežertuji.Pomalu se to dostává do normálu.Asi nejhorší jsou klienti se kterými se znám opravdu mnoho let, někteří neví jak reagovat, tak se snažím sebe nerozebírat, je to jen práce.
Moji kolegové jsou úžasní, to co jsem považovala za problém problémem není.V práci jsem spokojená, říkají mi Libuško,oslovují paní, jsem ráda že většina to vzala tak. Byla jsem přesvědčená že to bude celé naopak, doma mě podpoří a práce se dá změnit. Do práce se již maluji, učím se, chlapci jsou hodně kritičtí. Je to vše opačně, jen domov se mi měnit opravdu nechce.
Sama teďka nevím jakou cestou to půjde, nebudu se tím trápit.To již napsali ostatní, že se partnerský život změní, uvidím, máme se rádi, tak snad dokážeme být spolu.
Dneska je to život jedné bláznivé holky, tak trošku více pubertální, vždy jsem byla trošku víc vidět i slyšet.
Chtěla bych poděkovat Niki za její blog, je úžasný a výstižný, osobní zkušenosti takto napsané určitě pomohou všem budoucím na jejich cestě, stejně jako pomáhají mě.Děkuji Niki.
Zatím se loučím mějte se moc krásně.