Chci žít na plno, zítra tu už nemusím být

31. července 2017 v 11:03 | Libuška

Ano, žiju naplno,ať se to jiným líbí nebo ne.Pro mě je nejdůležitěší moje manželka a děti, všechno co dělám, dělám pro ně, to aby se měli lépe než my.Nechci moc rozvádět náš život, ale některé komentáře na jiných blogách, zvednou ze židle.
Každý máme nějaké starosti a již se psalo nějaké finanční možnosti.Celý život je o rozhodnutí a naučit se rozhodovat.
Za sebe, trvalo mi to do mých 47 let, nějaké informace co jsem zač jsem měla cca sedm let před tím.
Takže, trolem nazývám lidi kteří škodí na všech stranách, protože jsou nevyzrálí, a sami se nedokážou rozhodnout co vlastně jsou zač, a zároveň závidí těm ostatním ať už je to cokoliv (radost ze života, uvařený oběd, atd.)
Tento blog jsem napsala pro ostatní kteří se rozhodují, je o mých pocitech z změny pro kterou jsem se rozhodla.Aby měli ostatní radost, již jsem se nechtěla utápět v depresích a tu holku uvnitř zalévat chlastem, také úvahy odejít na "druhý břeh" i tím jsem prošla.
Tak vy nepřející, neberte si mé jméno do huby, a pokrytce nemám ráda co se schovávají za různými nicky.
Chtěla jsem psás o něčem jiném, ale toto je pro mě a myslím i ostatní normální holky které chtějí žít svůj svobodný nový život, důležité se vyjádřit.Jsem ráda že jsou diskuse už moderované, bylo to čtení na b...tí.

P.S. Horší než přírodní katastrofa, je nasraná ženská, a to se vám povedlo.


Stejně mám radost ze života, miluji ho, osvobozená a s milující manželkou, co víc si přát .

To jsem já,Já Libuška, nemám zapotřebí se schovávat....

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 31. července 2017 v 18:29 | Reagovat

Libi, jsem moc ráda, že jsi napsala po delší době další článeček. Už mi to bylo líto, ale říkala jsem si, že máš k tomu asi své důvody a raději se ani na nic neptala.

No co k tomu říci? Už jsem ti své napsala v komentářích pod tvými minulými články a ty už o mně víš dost, abys věděla, že máme podobné názory a podobně vnímáme svůj nový život. :-)

Ty už víš dopředu co ti napíšu - miluj svůj život, užívej si každou minutu a buďte všichni šťastni... ty, děti i manželka, pa, Niki

2 Líba Líba | E-mail | Web | 1. srpna 2017 v 7:49 | Reagovat

Ahojky Niki, nepsala jsem , protože jsem byla fyzicky i psychicky na dně.Ono začínat v padesáti nový život je jiné než v dvaceti.Vzali jsme si na hypotéku dům mimo Prahu,vypadal dobře ale pak to byl samý kostlivec, takže totální rekonstrukce.Za půl roku je to v stavu že jsme mohli už dočerpat hypotéku.Má to své pozitivum, zhubla jsem z 83kg zase na svých 58kg.
Dneska vím že my holky o malinko starší si vážíme života daleko více, a za mě neřeším hlouposti, co nosím nebo jak mě oslovují.Já mám radost z maličkostí, třeba dneska jdu na el.jehlu moc se těším, protože vypadám jak stará štětinatá koza bohužel některé vousy laser nebere-prevít jeden.
Užívej sí teplíčka zase písnu, teď už je mi dobře.Papa Libuška.

3 Niki Niki | 1. srpna 2017 v 21:32 | Reagovat

[2]: To jsem moc ráda, že už se cítíš lépe.
Na jehlu asi půjdu taky, mám světlé chloupky i vousy.
Prozatím první věc kterou vnímám jinak než ty, je to oslovování...to mi vadí, ale dá se to překousnout, pokud vím, že si za to mohu trochu sama a je to jen třeba jednou za měsíc.

A jsem ráda za tvou fotku, pa.

4 Libuška Libuška | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 10:59 | Reagovat

[3]:Ahojky Niki, včera to bylo na té jehle nepopsatelně, opravdu krásný přístup.Cítila jsem se báječně, prostě jako žena na kosmetice.Oslovení v ženském rodu bylo hned, a to jsem byla navlečená v uni tričku a pánských kraťasech.S vousama 4mm bílé a šedé, to se jinak mezi lidi vylézt nedá.Tam jsem se cítila opravdu jako princezna.Zatím papa Libuška.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama