A léta běží.....dětství

27. března 2017 v 12:54 | Libuška
Vše začalo narozením za totality psal se rok 1966, jaká bude budocnost a co se bude odehrávat a jaký život ve špatném, nenáviděném těle budu žít to ještě jsem netušila.. Život komický i tragický, ale snad se šťastným koncem..
Tak od začátku..
postupem času si uvědomuji stále víc, že není něco v pořádku, nejsem jako ostatní kluci. Jsem raději mezi holkama, rozumím si s nimi, navštěvujeme se, kamarádíme.Chci být jako ony a s nimi, stejně si hrát a dovádět a bavit se s hračkami pro holky,oblékat panenky a vozit je v kočárku. Moje hlavinka to nedokáže pochopit, mám tam zmatek, a nevím co se děje protože ve svém věku věřím mamince.Tety v okolí říkají mi sice, ty jsi ale krásná holčička, ale máma vždy podrážděně reaguje, to je kluk, řekni že jsi kluk.Tak poslušně odpovím "Já jsem kluk" i když to stále nechápu proč to mám říkat.Vzpomínám si a vidím to jako dnes, jak se přetahujeme se sestřenkou o hračky,měla takovou tu plastovou růžovou kuchyňku s nádobíčkem a s malými panenkami.Byla jsem z ní unešená.Sestřenka řvala jak k****.No já dostala nařezáno se slovy které jsem stejně nechápala "Jsi kluk tady máš auto".Paradoxem je, že rodiče to auto nakonec nikdy neměli a já ani nevěděla že je ho potřeba řídit, vím že to jezdilo.No, období dětství bylo sice trochu zmatené ale to že bude hůř jsem ještě netušila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TS Ženská. TS Ženská. | 28. března 2017 v 22:03 | Reagovat

Ahojík.
je fajn že jsi začala psát, i když časem třeba přestaneš jako většina z nás.
každá k tomu má či měla jiný důvod, některá se chce vypsat, některá podělit, některá poradit či pomoci atd.
každopádně každý takový blog pomáhá, i když máš pravdu, v jádru jsou si hodně podobné, když né přímo blogy tak ty příběhy ano.

tak jen tak dál.

2 Líba Líba | E-mail | Web | 29. března 2017 v 12:45 | Reagovat

Ahojky, začala jsem asi proto že právě většina našich blogů je pak smazána.I když začneme žít ten svůj vysněný život, přeji si, aby ty co se hledají našli příběhy a zkušenosti z této cesty.Je důležité že nejsou vlastně na to sami, touto cestou již prošlo hodně holek,tak hlavně se nevzdát a jít.

3 Niki Niki | 30. března 2017 v 12:01 | Reagovat

No, jak si psala...hodně podobné jsou ty naše příběhy.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama